Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Czyszczenie przemysłowe laserem linii produkcyjnych

dodano: 2020.07.09 ważne do: 2020.10.07 wyświetleń: 61
400 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Czyszczenie przemysłowe laserem linii produkcyjnych
Oferujemy usługę czyszczenia linii produkcyjnych, kompozytów form wtryskowych, wulkanizacyjnych i.t.p.
Technologia czyszczenia form laserem stanowi doskonałą alternatywę dla konwencjonalnych technik czyszczenia, ze względu na zdolność systemów laserowych do usuwania zabrudzeń bez uszkodzenia materiału. Gwarantujemy dokładne usunięcie zanieczyszczeń przy bardzo niskich kosztach operacyjnych. Nasze laserowe systemy czyszczące umożliwiają obróbkę w temperaturze roboczej i na miejscu, nie ma potrzeby schładzania lub demontażu prasy. Laserowe czyszczenie nie uszkodzi, ani nie zanieczyści pracujących maszyn oraz urządzeń. Zapobiega to długotrwałemu, kosztownemu demontażowi, a następnie ponownemu montażowi po czyszczeniu. Prace mogą być wykonywane bezpośrednio na liniach produkcyjnych. Konfiguracja światłowodowa umożliwia łatwe czyszczenie za pomocą lasera trudno dostępnych części.
Lasery możemy również stosować na innych materiałach, takich jak kamień, terakota, tynk, drewno, kości, pergamin i metal.
Posiadamy szeroką ofertę przemysłowych laserów impulsowych średnich i wysokich mocy. Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu rozwiązań produkcyjnych i usługowych, które są poszukiwane na rynku. Świadczymy także usługi zarówno dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm, jak również międzynarodowych korporacji. Operacje usuwania  powłok możemy wykonywać szybciej i dokładniej za pomocą laserów FLASER. Zapewniamy, że nasze urządzenia są niezawodne, efektywne oraz produkują mniej odpadów niż metody tradycyjnie stosowane. Naszymi głównymi atutami są terminowość, profesjonalizm i jakość wykonywanych Realizacji.
 
Wideo
Kontakt
FLASER Sp. z o.o.
ul. Kuranów 12, 96-325 Radziejowice, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl