Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Precyzyjne czyszczenie laserem

dodano: 2020.07.09 ważne do: 2020.10.07 wyświetleń: 58
400 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Precyzyjne czyszczenie laserem
Firma FLASER oferuje usługi czyszczenia precyzyjnego za pomocą lasera.
Oferujemy bezinwazyjną usługę czyszczenia małych elementów, broni, różnych mechanizmów, części maszyn, elementów ozdobnych itp. Z pomocą lasera trudno dostępne miejsca nie będą już problemem. Świetnie radzi sobie również ze smarem olejem, lakierami, resztkami farby.  Po zakończonym procesie czyszczenia elementy można bezproblemowo spawać, zgrzewać i kleić. 
Głównym celem czyszczenia laserowego jest obróbka bez żadnych uszkodzeń, dlatego tak dużym atutem jest jego czułość. Powierzchnie metalowe bardzo dobrze nadają się do czyszczenia laserem. Zoptymalizowane ustawienie wiązki laserowej nie zmienia ani nie uszkadza metalurgicznie powierzchni. Odparowują jedynie powłoka, inne pozostałości lub tlenki przeznaczone do usunięcia.
Wiązka laserowa jest łatwo i precyzyjnie regulowana, tak aby osiągnąć wyniki czyszczenia niemożliwe do uzyskania w przypadku zastosowania innych metod.
Świadczymy usługi z dojazdem do klienta. Możliwa jest również wysyłka do nas elementów do czyszczenia.
Posiadamy szeroką ofertę przemysłowych laserów impulsowych średnich i wysokich mocy. Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu rozwiązań produkcyjnych i usługowych, które są poszukiwane na rynku. Świadczymy także usługi zarówno dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm, jak również międzynarodowych korporacji. Operacje usuwania  powłok możemy wykonywać szybciej i dokładniej za pomocą laserów FLASER. Zapewniamy, że nasze urządzenia są niezawodne, efektywne oraz produkują mniej odpadów niż metody tradycyjnie stosowane. Naszymi głównymi atutami są terminowość, profesjonalizm i jakość wykonywanych realizacji.
 
Wideo
Kontakt
FLASER Sp. z o.o.
ul. Kuranów 12, 96-325 Radziejowice, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl