Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Bezpośredni importer z Chin - ChinaGo

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.09.28 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
ChinaGo to doświadczona, specjalistyczna firma z Krakowa, która od wielu lat współdziała z przedsiębiorstwami na internacjonalnym rynku. Swoją propozycję kieruje do wszystkich zaciekawionych potencjalną współpracą z Chinami. Newralgicznym obszarem jej działania jest nawiązywanie kontaktów między firmami z Polski (i innych państw) a gospodarczym olbrzymem. Wieloletnie doświadczenie połączone z znakomicie opanowanym językiem i kulturą Państwa Środka powoduje, iż stanowi łącznik między przyszłymi partnerami handlowymi. ChinaGo.pl pomaga zaaranżować eksport oraz import towarów do Chin, pośredniczy też w wysyłce kurierskiej - na https://ChinaGo.pl/ wolno odnaleźć więcej wiadomości w tym aspekcie. 
Z zaangażowaniem realizuje także projekty poboczne, służąc pomocą na dowolnym ich etapie. W swojej ofercie ma również analizę możliwości współpracy z Państwem Środka, to właśnie dzięki jakiej w prosty sposób wolno określić szanse podboju tamtejszego rynku. ChinaGo funkcjonuje na terenie całej Polski, proponując usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu poprzez witrynę. 
 
Kontakt
chinago.pl
ul. Szlachtowskiego 12B, 30-132 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl