Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zrób test osobowości

dodano: 2019.08.09 ważne do: 2020.02.06 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Kwestionariusz PERSO.IN umożliwia poznać różnice indywidualne. Wypełnienie testu skutkuje wygenerowaniem opisu osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się indywidualny raport opisujący cechy osobowości, potencjał i instrukcje jak najlepiej wykorzystać je w funkcjonowaniu osobistym i zawodowym. Kariera zawodowa daje o wiele większą satysfakcję, gdy jest dostosowana pod nasze osobiste preferencje. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron pomaga dokonywać najlepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które składa się ze 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach nastawienia w stosunku do innych, otwartości na doświadczenie, stosunku do obowiązków, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na trudne sytuacje.

Kompletny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz możliwymi zagrożeniami. Można także poznać 10 stylów zachowań i reakcji opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja jak z tobą nawiązywać kontakt, w jaki sposób cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty w formie 1 strony A4 o nazwie OnePager. Dedykowane są dla grup i osób indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie stworzone jest na bazie szeroko stosowanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych. Napisz już teraz.
Kontakt
PERSO.IN - test osobowości
ul. Ogródkowa 3/46, 20-067 Lublin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl