Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Smartcopy - Wynajem kopiarki

dodano: 2018.09.13 ważne do: 2018.11.12 wyświetleń: 57
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis smartcopy.eu od przeszło 20 lat funkcjonuje na rynku kserokopiarek. Specjalnością smartcopy.eu jest dzierżawa, sprzedaż i serwisowanie urządzeń. Asortyment zawiera zarówno używane i nowe kopiarki jak i części zamienne. Usługi smartcopy.pl są kierowane dla odbiorców indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Usługi smartcopy.pl charakteryzuje bardzo dobra jakość, wieloletnie doświadczenie, kompetencja a także wszechstronne wsparcie. Dodatkowo konkurencyjne ceny i dobry stosunek jakości do ceny zapewnia interesujące możliwości dla Klientów. 
Oferta obejmuje zarówno fabrycznie nowe kserokopiarki, w tym również najnowsze modele jak i poleasingowe modele w niższych cenach. Dzierżawa kopiarek obejmuje także prace konserwacyjne i przeglądy urządzeń. W ramach serwisu smartcopy.eu oferuje dojazd do Klienta, wymianę i naprawę kopiarek, a także gwarancję na prowadzone działania. 
Szczegóły oferty a także dane kontaktowe znajdują się pod adresem smartcopy.eu

- Wynajem kopiarki
- Serwis ksero
- Dzierżawa kserokopiarek
Kontakt
Marek
woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl