Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Antena do skanera

dodano: 2018.01.11 ważne do: 2018.04.11 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Korzystając na co dzień z urządzenia takiego jak radio niejednokrotnie marzymy o większej mocy tego odbiornika. Antena do skanera umożliwia osiągnięcie jej w prosty dla użytkownika sposób. W ofercie sklepu inradio znajdziecie wiele różnych urządzeń tego typu. Każde z nich charakteryzuje się innymi parametrami, dlatego warto zadać sobie pytanie co oczekujemy otrzymać w danej cenie. Niektóre z nich dają możliwość nadawania w wielu pasmach częstotliwości, sięgających takich wartości jak od 50 do 1300 MHz przy jednoczesnym utrzymywaniu mocy na poziomie 200 W. Oczywiście naszym klientom idziemy na rękę - zakupiona u nas antena do skanera zawiera w zestawie już przynajmniej część potrzebnych do niej akcesoriów takich, jak na przykład kable sygnałowe i zasilające.
Kontakt
Inradio
Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl