Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Reflektrometr

dodano: 2017.12.21 ważne do: 2018.03.21 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
W ofercie sklepu inradio znajdziecie między innymi reflektrometry. Są to urządzenia, które w swojej cenie zdecydowanie okażą się przydatne w procesie diagnostyki sieci komunikacyjnej. Ich dokładne zastosowanie to pomiar fali stojącej oraz mocy wielkiej częstotliwości. Korzystając z nich należy pamiętać, że błąd pomiaru rośnie wraz z odległością od badanego obiektu, tak więc przypięcia należy dokonać przy możliwie niskim dystansie. W naszej ofercie znajdują się reflektrometry różnych rodzajów. Zależnie od podziału, mogą to być jednozakresowe i wielozakresowe, cyfrowe i analogowe, Ponadto wyróżnia się też krzyżowe. W zależności od konkretnego modelu (a więc i ceny) znajdziecie takie funkcjonalności, jak na przykład elektryczne podświetlanie skali pomiarowej. 
Kontakt
Inradio
Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów administratora serwisu.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl