Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Fiprex

dodano: 2019.02.11 ważne do: 2019.05.12 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli masz pieska, na pewno dbasz o jego zdrowie. Niestety, nawet dobra karma czy ruch nie uchroni psiaka przed pewnymi schorzeniami, zwłaszcza przed tymi, jakie przenoszone są przez kleszcze. Skutkiem tego już dzisiaj zabezpiecz pieska oraz siebie przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez kleszcze - będzie to prostsze, gdy zastosujesz preparat o nazwie Fiprex. To odpowiednie krople, które naniesione na skórę czworonoga skutecznie chronią przed kleszczami. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia skutecznego leku i do zastosowania go!
Kontakt
Fiprex
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl