Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Fiprex

dodano: 2019.02.10 ważne do: 2019.05.11 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Pragniesz dbać o zdrowie pieska? Jeżeli tak, pamiętaj o ochronie przed kleszczami. Te małe, acz niesłychanie groźne insekty potrafią zasiać spustoszenie w organizmie ludzkim oraz zwierzęcym. Wiele kleszczy przenosi groźne choroby, takie jak boreliozę - wystarczy jedynie ugryzienie, żeby do układu krwionośnego wprowadzić chorobę. Psy są o dużo bardziej narażone na ugryzienia kleszczy, skutkiem tego już teraz zastosuj efektywną ochronę. Jaką? Oto Fiprex, preparat w kroplach, który efektywnie ochroni psa przed ugryzieniami kleszczy.
Kontakt
Fiprex
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl