Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Centrala Zaopatrzenia Technicznego oferuję filc wełniany

dodano: 2020.09.29 ważne do: 2020.12.28 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Centrala Zaopatrzenia Technicznego jest firmą, która posiada dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży filców, gum, tworzyw konstrukcyjnych oraz materiałów uszczelniających. Przez ten czas wyrobiła sobie stabilną pozycję na rynku. Nawiązuję współpracę z kontrahentami pochodzącymi zarówno z kraju, jak i zagranicy. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie oraz wykonywane jest z dużą starannością.

W ofercie dostępny jest między innymi filc wełniany. Jest to niezwykle lekki półfabrykat, z którego produkuję się prowadnice, koła zębatę, izolatory, pierścienie uszczelniające oraz wiele innych części do maszyn i urządzeń. Filc wełniany charakteryzuję się dużą wytrzymałością oraz odpornością na wyższe temperatury. Jest dźwiękochłonny, niepalny, nie absorbuje wilgoci i doskonale ochrania przed utratą ciepła. Swoje zastosowanie znalazł w przemyśle budowniczym, meblarskim, obuwniczym, samochodowym, elektrochemicznym oraz w dekoratorstwie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Centrala Zaopatrzenia Technicznego
ul. Laskowa 16, 32-329 Bolesław, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
217+79=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl