Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Mario Radiators

dodano: 2018.01.03 ważne do: 2018.08.03 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep Mario Radiators zajmuje się sprzedażą i dystrybucją najwyższej jakości grzejników ze stali nierdzewnej, które to od lat są znane i lubiane na całym świecie. Wszystkie grzejniki firmy Mario wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej stopy 304, charakteryzującego się odpornością na korozje i dużą plastycznością, co sprawia, że wszystkie produkty już podczas procesu spawania cechują się dużymi walorami estetycznymi, bez niepotrzebnych zgięć, fałd czy grudek. Firma Mario Radiators zajmuje się dystrybucją swoich grzejników zarówno stacjonarnie jak i poprzez stronę internetową, dając na swoje produkty 10 letnią gwarancję.

 
Kontakt
Andrzej A
woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl