Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Salon Meblowy BoConcept

dodano: 2021.09.15 ważne do: 2021.10.15 wyświetleń: 8
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Salon Meblowy BoConcept to ekskluzywny salon meblowy w stylu skandynawskim. Salon oferuje: meble drewniane, wypoczynki, oświetlenie, meble biurowe, przyległe ogrody, artykuły dekoracyjne i wiele innych. Posiadamy dobrego gatunku materiały i dodatki. Robimy meble na zamówienie w zależności od preferencji klienta, troszcząc się o estetyczny wygląd. Salon Meblowy BoConcept przedstawia skandynawskie meble oraz inspiruje najnowszymi trendami w branży nordyckiego stylu i wzornictwa.

Naszym zadaniem jest to aby oferta była atrakcyjna w stosunku do pozostałych. Wspomagamy klientów aby udzielić ich wnętrzom osobisty charakter możliwy dzięki kompleksowej usłudze projektowania pomieszczeń, z której można skorzystać w salonie bądź w domu. Każde zlecenie wykonujemy w sposób profesjonalny uwzględniając oczekiwania klienta. Dzięki naszej ofercie klient może robić zakupy, wybierać produkty z najlepszych marek.

Odwiedź Nasz Salon już dziś.
Kontakt
BoConcept
ul. J. P. Woronicza 31, 02-640 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Słońce ma kolor ...?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl