Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

jedwabna poszewka do poduszki

dodano: 2020.10.18 ważne do: 2021.01.16 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Reguluje temperaturę naszego ciała. Jedwab jest naturalnym regulatorem temperatury. Kiedy jest zimno, z powodu powietrza między jedwabnymi nitkami, ciepło jest zatrzymywane w środku, dzięki czemu ma działanie izolacyjne.

Jedwabna pościel i akcesoria nie tylko nadają pomieszczeniu elegancji i wyrafinowania, ale także pomagają zaoszczędzić na środkach nawilżających i szamponach. Nie zastanawiaj się dwa razy i spójrz na jedwabne przedmioty, które zmienią Twoje życie.

Spanie owinięte w jedwab? to jest możliwe
Wszystko, co jedwabna poszewka może zrobić dla Twojej urody (i potwierdza to Kourtney Kardashian).

Warto przynieść jedwab do łóżka. Zaleca to starsza siostra Kim Kardashian, która od czternastego roku życia używa jedwabnej poszewki na poduszkę. Od zapobiegania powstawaniu zmarszczek, dzięki niskiej zdolności wchłaniania, jaką ma jedwab do kremów i serum na noc, do wykluczania puszenia się i rozdwajania końcówek włosów, ponieważ jest to najdelikatniejszy materiał na świecie. Oto 6 jedwabnych elementów (od najtańszych do najbardziej luksusowych), dzięki którym osiem godzin snu będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące i produktywne.
Kontakt
poszewki jedwabne
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl