Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Historica-Produkty do renowacji i konserwacji zabytków

dodano: 2021.11.16 ważne do: 2021.12.16 wyświetleń: 7
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Farby Kabe jest przedsiębiorstwem produkcyjnym. Produkujemy chemię budowlaną jak np: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do renowacji oraz inne wyroby wykorzystywane w budownictwie. Produkty chemii budowlanej przeznaczone do konserwacji i odnowy budynków zabytkowych znajdują się na witrynie historica.com.pl. Istniejemy na polskim rynku od 1995 roku. W czasie wieloletniej pracy w Polsce scementowaliśmy naszą miejsce jako czołowego producenta chemii budowlanej.

Oferujemy masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Firma Farby Kabe jako pierwsza firma na świecie sporządziła w 1995 roku pionierską technologię produktów polikrzemianowych na elewacji budynków. W związku z tym firma stała się pionierem w branży technologii produktów mineralnych.

Naszym przeznaczeniem jest dostarczenie swoich nowatorskich produktów. Dysponujemy szeroki wachlarz produktów odnoszących się do specjalistów, firm wykonawczych, konserwatorów zabytków a także osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt
Historica
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
109+54=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl