Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Farby Kabe Sp. z o.o.

dodano: 2021.07.13 ważne do: 2021.08.12 wyświetleń: 10
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Farby Kabe Polska to firma produkcyjna, której tradycje sięgają 1995 roku. Dzięki istnieniu na rynku staliśmy się w tym czasie, największym i solidnym dystrybutorem doskonałej jakości produktów chemii budowlanej, stosowanej na elewację budynku czy do wnętrza. W ofercie firmy znajdują się: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

Dążymy do zapewnienia odbiorcom zadowolenia z naszych towarów. Udzielamy gwarancji na uzyskane przez naszych kontrahentów produkty. Produkty, które oferuje firma Farby Kabe odnoszę się do profesjonalistów, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków a także osób prywatnych. Asortymenty marki Farby Kabe powstały zgodnie z obowiązującymi standardami zapisanymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością a także zarządzania środowiskiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Słońce ma kolor ...?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl