Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Historica-Produkty do renowacji i konserwacji zabytków

dodano: 2021.07.07 ważne do: 2021.08.06 wyświetleń: 12
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Farby Kabe jest szwajcarską firmą produkcyjną. Firma produkuje chemię budowlaną jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do renowacji oraz pozostałe wyroby chemii budowlanej. Produkty przeznaczone do renowacji zabytków znajdziecie Państwo na stronie historica.com.pl. Jesteśmy obecni na polskim rynku od bardzo dawna. W czasie wieloletniej pracy w Polsce umocniliśmy pozycję jako czołowego dostawce chemii budowlanej.

Oferujemy masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Firma Farby Kabe jako czołowa firma na świecie opracowała w 1995 roku nowoczesną technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków. To pozwoliło, że firma stała się prekursorem w branży technologii produktów mineralnych.

Naszym planem jest zapewnienie swoich nowatorskich produktów. Oferujemy szeroki wachlarz produktów kierowanych do fachowców, firm wykonawczych, konserwatorów zabytków oraz osób indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt
Historica
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Jakiego koloru jest wóz strażacki ?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl