Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Farby Kabe Sp. z o.o.

dodano: 2021.06.10 ważne do: 2021.07.10 wyświetleń: 9
1 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Farby Kabe Polska to firma produkcyjna, której początki datują się na 1995 rok. Dzięki istnieniu w Polsce staliśmy się w tym czasie, dominującym i znaczącym dystrybutorem wysokiej klasy chemii budowlanej, stosowanej na fasadę bądź do wnętrza budynku. W naszym asortymencie klienci znajdą: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

Dążymy do zapewnienia odbiorcom zadowolenia i zaufania z naszych towarów. Udzielamy gwarancji na otrzymane przez Państwa produkty. Produkty firmy Farby Kabe adresowane są do fachowców, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków również osób indywidualnych. Produkty marki Farby Kabe wytwarzane są zgodnie z dominującymi standardami zapisanymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością a także zarządzania środowiskiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl