Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Farby Kabe Sp. z o.o.

dodano: 2021.04.16 ważne do: 2021.05.16 wyświetleń: 17
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Farby Kabe to szwajcarskie przedsiębiorstwo produkcyjne, której początki sięgają 1995 roku. Dzięki istnieniu na polskim rynku staliśmy się w ciągu tych lat, głównym oraz solidnym dostawcą doskonałej jakości asortymentu chemii budowlanej, używanej do wykończenia wnętrza, oraz na elewację budynku. Firma Farby Kabe oferuje: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

Naszym celem jest dostarczenie odbiorcom zadowolenia i zaufania z naszych towarów. Zapewniamy gwarancję na uzyskane przez naszych kontrahentów produkty. Szeroki asortyment produktów firmy Farby Kabe skierowane są do ekspertów, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków oraz osób indywidualnych. Asortymenty marki Farby Kabe wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi standardami zapisanymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością a także zarządzania środowiskiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
109+54=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl