Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Farby Studio Barw

dodano: 2020.07.29 ważne do: 2020.09.27 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli potrzebujesz farb o fenomenalnej jakości to warto skorzystać z naszych usług studiobarw . Jako, że posiadamy duże doświadczenie wynikające z naszej długoletniej działalności jesteśmy doskonałym wyborem.
W naszej ofercie mamy elewacje, farby i tapety natryskowe do dekoracji wnętrz. Nasze produkty, to najlepsze materiały na rynku, które pozwalają uzyskać doskonałe i trwałe efekty dekoracyjne. Ostatnim z najpopularniejszych produktów firmy Trimetal jest farba do natrysku Dialcolor. 
Wszyscy nasi kontrahenci są zadowoleni. Nic dziwnego - ich indywidualne potrzeby, wymagania jak i oczekiwania są dla nas najważniejsze.
Prowadzimy bezpłatne szkolenia i pokazy dla wykonawców w mieście Poznań. Służymy radą i pomocą techniczną przy realizacji robót malarskich.
Gorąco zachęcamy Państwa do rozpoczęcia z naszą firmą współpracy. Na naszej witrynie internetowej, będą się mogli Państwo zaznajomić z dokładniejszymi informacjami, które dotyczą naszej działalności, serdecznie zapraszamy!

kontakt:

Farby Studio Barw
ul. Sportowa 14
60-185  Skórzewo k/Poznania 
tel. +48 61-894 63 99, 508 289 342
e-mail: biuro@studiobarw.com.pl 
http://www.studiobarw.com.pl/
Kontakt
Studio Barw
ul. Sportowa 14, 60-185 Skórzewo, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl