Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Opaski Zaciskowe Producent KAMAD

dodano: 2020.07.27 ważne do: 2020.09.25 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług w zakresie sprzedaży wyjątkowej jakości wyrobów na potrzeby budownictwa. Oferujemy naszym nabywcom między innymi takie wyroby jak specjalne i wysokiej jakości, profesjonalne kleje wykorzystywane w budownictwie. 
Propozycja naszej spółki dostępna jest za pośrednictwem internetowego sklepu, gdzie możemy zagwarantować również wysokiej jakości wyroby budowlane, a zarazem pochodzą od zweryfikowanych producentów. W naszej ofercie posiadamy między innymi takie wyroby jak opaska zaciskowa, które możemy zapewnić naszym nabywcom w ramach dostosowanych nabytków za pośrednictwem naszego internetowego sklepu. 
Wszystkie nasze artykuły pochodzą od znamienitych fabrykantów, co znów umożliwia nam zapewnić naszym kontrahentom wyroby najlepszej jakości oraz pochodzące od renomowanych producentów, co przekłada się na wytrzymałość. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszej firmy w ramach naszej strony firmowej oraz do kooperacji z naszą spółką!


kontakt:

Opaski Zaciskowe Producent KAMAD 
Batalionów Chłopskich 22
58-200 Dzierżoniów
603 249 725
kamad@kamad.eu
http://www.opaski-obejmy.pl/opaski-obejmy.html
Kontakt
Kamad
ul. Batalionów Chłopskich 22, 58-200 Dzierżoniów, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl