Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Kompensatory mieszkowe kołnierzowe: metalowe, gumowe

dodano: 2017.10.05 ważne do: 2019.04.04 wyświetleń: 32
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalistyczne kołnierzowe kompensatory mieszkowe oferuje dystrybutor produktów przemysłowych Pneumat System. W naszej ofercie klient znajdzie kompensator osiowy wykonany z gumy lub stali. Kompensatory osiowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą być zastosowane na dowolnym rurociągu przemysłowym. Kompensator mieszkowy można kupić osobiście w hurtowniach pneumatycznych Pneumat System jak i w sklepie internetowym spółki. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem!
Wideo
Kontakt
Pneumat System Sp. z o.o.
ul. Obornicka 160, 51-114 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl