Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

SACMI PACKAGING AND CHOCOLATE

dodano: 2020.10.22 ważne do: 2021.01.20 wyświetleń: 51
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w efekcie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w branży spożywczej od przygotowywania począwszy, poprzez produkowanie, przywóz, aż po efektywnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne systemy dostarczania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz osiągalność całej ilości maszyn specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie projektowania, utworzenie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i w pełni dopasowanych do indywidualnych wymogów występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dystrybutora pozyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie skończony produkt zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.
Kooperując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość wkomponowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zagwarantować w przypadku uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne straty z tego tytułu.
Kontakt
Sacmi
ul. Zagaje 71, 30-437 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl