Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Biznesowe spotkania w sali w centrum Wrocławia!

dodano: 2021.06.08 ważne do: 2021.08.07 wyświetleń: 8
65 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nowoczesna, klimatyzowana sala położona w centrum miasta Wrocław idealna na spotkania biznesowe, niewielkie prezentacje, przeprowadzenie wszelkiego rodzaju szkoleń i kursów na mniejszą ilość osób, a także na kameralne spotkania z klientem czy rozmowy rekrutacyjne.
Sala może pomieścić maksymalnie 6 osób. Wyposażona jest w telewizor LCD, flipchart, duży stół i wygodne eleganckie krzesła oraz szybki bezprzewodowy Internet.
Co zapewniamy?
1. Profesjonalną obsługę: przywitamy i zaopiekujemy się Twoimi Gośćmi.
2. Przygotujemy serwis kawowy oraz jeśli jest taka potrzeba możemy zorganizować catering/lunch.
3. Pomożemy zorganizować wideokonferencję. Nie musisz martwić się połączeniem internetowym, połączeniem laptopa z telewizorem - wszystkie niezbędne sprzęty zapewniamy!
4. Możliwość wynajmu sal również w weekendy. Jesteśmy elastyczni do potrzeb naszych Klientów, dlatego jeśli sobotnie spotkania to dla Ciebie norma, dobrze trafiłeś!
5. Umieścimy tabliczkę z logiem Twojej firmy, tak aby zainteresowane osoby spotkaniem z Tobą wiedziały, że trafiły w odpowiednie miejsce.
6. Wsparcie naszego profesjonalnego sekretariatu: potrzebujesz, aby wydrukować przygotowaną umowę podczas spotkania a później ją zeskanować? Zrobimy to dla Ciebie!
7. Klimatyzowaną salę ponieważ wiemy jak ważny jest komfort spotkania, który wpływa na jego przebieg.
Jeśli pojawiły się jakieś dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu! Ofertę dostosujemy według Twoich potrzeb, tak abyś był/była usatysfakcjonowany/a i zadowolony/a ze zrealizowanej usługi!

KONTAKT:
mail:office@ideaplace.pl
tel: +48 71 34 09 200
www.ideaplace.pl
Kontakt
IdeaPlace
ul. Pl.Solny 15, 50-062 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Słońce ma kolor ...?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl