Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Biuro o powierzchni 27 m2 - idealne dla 8 osobowego zespołu!

dodano: 2021.06.08 ważne do: 2021.08.07 wyświetleń: 14
5 700 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Twoja firma dynamicznie się rozwija? Planujesz otworzyć firmę i zatrudnić kilka osób, ale nie do końca wiesz co z przestrzenią, w której będziecie pracować? Jeśli tak to świetnie trafiłeś/aś, ponieważ my mamy idealne rozwiązanie, którym jest 10-osobowe biuro serwisowane!

IdeaPlace zlokalizowane w samym centrum Wrocławia przy Placu Solnym 15 oferuje taką przestrzeń do wynajęcia. Proponujemy przestrzeń, którą dopasujemy pod Twoje potrzeby, zapewniając potrzebne meble. Wrocław to jedno z miast, które słynie z rozwiązań microbiur, a z roku na rok
to rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne. Skorzystaj już dziś!

Co przemawia za wybraniem biura u nas? Przede wszystkim świetna lokalizacja oraz wieloletnie doświadczenie, które posiadamy.

Po pierwsze: Plac Solny to lokalizacja, która gwarantuje większe zaufanie klientów Twojej firmy.

Po drugie: Plac Solny to prestiżowy adres, w samym sercu Wrocławia.

Po trzecie: nasza lokalizacja to gwarancja bezproblemowego trafienia do biura! Nie trzeba lawirować między uliczkami, jechać w nieznane dzielnice miasta. Plac Solny to
rozpoznawalne miejsce!

Po czwarte: dzięki naszej lokalizacji jesteś w stanie wyjść na szybką kawkę, popołudniowy lunch czy szybko uporać się ze sprawami urzędowymi. Nie tracisz czasu na dojazd do najbliższej restauracji, bo pierwszą już napotkasz na parterze naszej kamienicy!

CO ZAPEWNIAMY?

1. Elastyczną formę najmu, dzięki miesięcznemu okresowi wypowiedzenia. W innych miejscach możesz spotkać się z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.

2. Komfortowe miejsce do pracy wraz z całym zapleczem kuchenno-sanitarnym. A w kuchni pyszna aromatyczna kawa.

3. Klimatyzowany pokój na wyłączność (24/7). Nie musisz się martwić tym, że nasza recepcja jest czynna do godz. 18:00 w dni robocze. Otrzymujesz indywidualną możliwość dostępu do biura, tak abyś mógł/mogła korzystać z niego codziennie, w jakich tylko godzinach chcesz.

4. Profesjonalne administracyjne wsparcie w realizacji spraw związanych z Twoją firmą. Dbamy o to, aby koordynowanie naszego front desku było na jak najwyższym poziomie.

5. Dostęp do urządzeń biurowych (drukarka, skaner, ksero – możliwość wydruku do 500 kartek, fax).

6. Możliwość rejestracji firmy z 50 % rabatem. W naszej ofercie mamy również usługę biura wirtualnego, którą szczególnie polecamy! Dzięki temu nie będziesz musiał/musiała się martwić tym, że nie jesteś w stanie odebrać jakiegoś listu. My odbierzemy go za Ciebie!

7. Możliwość korzystania z naszych sal warsztatowych, szkoleniowych oraz sal biznesowych ze specjalnym 20% rabatem! Nie musisz wychodzić na spotkanie do kawiarni czy restauracji!

8. Możliwość zamieszczenia tabliczki z logo firmy przed wejściem do biura.

9. Wyposażymy Twoje biuro w potrzebne fotele oraz biurka. Gwarantujemy również dostęp do bezprzewodowego internetu!

10. Usługa sprzątania dwa razy w tygodniu.

Ponadto zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę! IdeaPlace to nie tylko miejsce do pracy, ale to też świetna społeczność, która uwielbia się integrować. Więc jeśli dołączysz do nas oprócz tego, że zyskasz profesjonalne miejsce do pracy, to możesz nawiązać nowe przydatne kontakty oraz będziesz mógł/mogła brać w wydarzeniach organizowanych przez nas!

Jeśli pojawiły się u Ciebie jakieś dodatkowe pytania na temat najmu biura serwisowanego, to oczywiście zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu z naszym biurem!

KONTAKT:

mail: office@ideaplace.pl

tel: +48 880 600 717

www.ideaplace.pl
Kontakt
IdeaPlace
ul. Pl.Solny 15, 50-062 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
34+69=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl