Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Biuro serwisowane o powierzchni 147 m2 w samym sercu Wrocławia! OD ZARAZ!

dodano: 2020.11.20 ważne do: 2020.11.27 wyświetleń: 6
25 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Korzystasz już z usług biura serwisowanego, ale Twoja firma prężnie się rozwija i przymierzasz się do powiększenia swojego zespołu? To znaczy, że nadszedł czas na zmiany! Nie bój się ich! Zmiany są dobre, pozwalają nabrać nowej pozytywnej energii i chęci do działania!
Tak się składa, że w IdeaPlace przy Placu Solnym 15 posiadamy do wynajęcia duże biuro serwisowane o łącznej powierzchni 147 mkw. Biuro składa się m.in. ze szklanej salki, która idealnie nada się na video rozmowy, spotkania biznesowe czy salę odpraw i narad. Powierzchnia o której mowa to otwarta przestrzeń, w której zapewnimy Ci potrzebne biurka oraz fotele dla 25-osobowego zespołu!

CO ZAPEWNIAMY?
1. Elastyczną formę najmu, dzięki miesięcznemu okresowi wypowiedzenia. W innych miejscach możesz spotkać się z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.
2. Komfortowe miejsce do pracy wraz z całym zapleczem kuchenno-sanitarnym. A w kuchni pyszna aromatyczna kawa.
3. Klimatyzowany pokój na wyłączność (24/7). Nie musisz się martwić tym, że nasza recepcja jest czynna do godz. 18:00 w dni robocze. Otrzymujesz indywidualną możliwość dostępu do biura, tak abyś mógł/mogła korzystać z niego codziennie w jakich tylko godzinach chcesz.
4. Profesjonalne administracyjne wsparcie w realizacji spraw związanych z Twoją firmą. Dbamy o to, aby koordynowanie naszego front desku było na jak najwyższym poziomie.
5. Dostęp do urządzeń biurowych (drukarka, skaner, ksero – możliwość wydruku do 500 kartek, fax).
6. Możliwość rejestracji firmy z 50 % rabatem. W naszej ofercie mamy również usługę biura wirtualnego, którą szczególnie polecamy! Dzięki temu, nie będziesz musiał/musiała się martwić tym, że nie jesteś w stanie odebrać jakiegoś listu. My odbierzemy go za Ciebie!
7. Możliwość korzystania z naszych sal warsztatowych, szkoleniowych oraz sal biznesowych ze specjalnym 20% rabatem! Nie musisz wychodzić na spotkanie do kawiarni czy restauracji!
8. Możliwość zamieszczenia tabliczki z logo firmy przed wejściem do biura.
9. Wyposażymy Twoje biuro w potrzebne fotele oraz biurka. Gwarantujemy również dostęp do bezprzewodowego internetu!
10. Usługa sprzątania dwa razy w tygodniu.

Ponadto zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę! IdeaPlace to nie tylko miejsce do pracy, ale to też świetna społeczność, która uwielbia się integrować. Więc jeśli dołączysz do nas oprócz tego, że zyskasz profesjonalne miejsce do pracy to możesz nawiązać nowe przydatne kontakty oraz będziesz mógł/mogła brać w wydarzeniach organizowanych przez nas!

KONTAKT:
mail: office@ideaplace.pl
tel: +48 71 34 09 200
www.ideaplace.pl
Kontakt
IdeaPlace
ul. Pl.Solny 15, 50-062 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
109+54=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl