Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

kurs hydrauliki ! ostatnie 2 miejsca - Nova C.E.

dodano: 2018.09.07 ważne do: 2019.02.01 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Interesujesz się hydrauliką? Chcesz posiadać wiedzę z zakresu instalacji sanitarnej, przemysłowej, kanalizacyjnej oraz wodociągowej?

Zgłoś się do nas! Nova Centrum Edukacyjne to szkoła, która pomoże Tobie w pogłębianiu wiedzy. Zajęcia w naszych szkołach i na kursach staramy się jak najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb każdego Słuchacza. Chcemy, aby wiedza była przekazywana w sposób rzetelny, dlatego nasi wykładowcy przechodzą specjalne testy kwalifikacyjne.

Zapraszamy:
Nova Centrum Edukacyjne
adres: ul. Dworcowa 39/1
(pon.-pt.) 10:00-18:00
(sobota) 9:00-15:00
tel. 883 070 678
www.novakursy.pl / www.nova.edu.pl
Kontakt
NOVA Centrum Edukacyjne!
ul. Dworcowa 39/1, 65-001 Zielona Góra, woj. lubuskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl