Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Bezpłatne szkolenia i staże ze środków UE

dodano: 2018.02.13 ważne do: 2018.05.14 wyświetleń: 117
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma NS Konsulting Sp. z o.o. poszukuje chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach i stażach zawodowych spełniających następujące kryteria: pozostających bez zatrudnienia, które utraciły pracę z przyczyn niedotyczących pracownika w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy od wzięcia udziału w projekcie, o możliwości udziału w bezpłatnym projekcie mogącym pomóc sprawnie powrócić na rynek pracy i znaleźć zatrudnienie.

NS Konsulting Sp. z o.o. realizuje projekt „ZWOLNIONY? PONOWNIE ZATRUDNIONY!”, na terenie województwa pomorskiego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Oś priorytetowa 05. Zatrudnienie, Działanie 05.06. Adaptacyjność pracowników.
W ramach projektu wsparciem zostanie objętych 60 osób (36 kobiet i 24 mężczyzn) spełniających w szczególności kryteria udziału w projekcie:
a) posiadają niskie kwalifikacje zawodowe,
b) posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
c) mają 50 i więcej lat,
d) są kobietami.

Uczestnicy Projektu wezmą udział w następujących formach wsparcia:
•             Identyfikacja indywidualnych potrzeb z Doradcą Zawodowym.
•             Wsparcie psychologiczne w formie spotkań indywidualnych z psychologiem.
•             Pośrednictwo pracy.
•             Szkolenia zawodowe. Tematyka szkoleń zgodna z indywidualnym zapotrzebowaniem uczestników projektu i pomorskiego rynku pracy. Uczestnicy otrzymają niezbędne materiały szkoleniowe, catering, stypendium szkoleniowe maksymalnie w wysokości (120% zasiłku).
•             Kompetencje cyfrowe (szkolenie komputerowe) certyfikat ECDL.
•             Staż zawodowy - okres trwania: 3 miesiące. Stypendium stażowe 997,40 zł netto/mc (120% zasiłku)

Wszystkie formy wsparcia będą realizowane w województwie pomorskim.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt z rekruterem projektu Panem Robertem Bojanowskim: e-mail r...@gmail... wyświetl e-mail lub pod nr telefonu: 660-965-781 

Dokumenty aplikacyjne, regulamin oraz informacje o projekcie znajdują się na stronie:
www.projektynsk.pl/zwolniony-ponownie-zatrudniony/
Kontakt
Robert Bojanowski
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl