Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Jak pokonać podświadome negatywne oczekiwania

dodano: 2021.04.29 ważne do: 2021.07.28 wyświetleń: 33
33 PLN
Szczegóły ogłoszenia:


Ty nie jesteś tutaj na ziemi, by cierpieć, rozpaczać i martwić się!
Gdy masz negatywne oczekiwanie, dokładnie w tym momencie, to negatywne bardzo szybko zmaterializują się w Twoim życiu w jakiejkolwiek postaci.
Jak pokonać podświadome negatywne oczekiwania i jak z lekkością zmienić je na pozytywne. Otrzymasz praktyczne wskazówki. Jak zawsze być na wozie, a nie pod wozem?
Słyszysz tysiące argumentów, dlaczego lepiej nie ryzykować i dlaczego lepiej iść utartą szarą ścieżką, niż odważyć się na to, co nowe, piękne? Tutaj poznasz sposób jak uwolnić się z takiej pułapki.
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie i wiele więcej.
Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.

Wykład dostepny tutaj: https://mariabucardi.pl/pl/p/157.-Jak-pokonac-podswiadome-negatywne-oczekiwania-i-jak-z-lekkoscia-zmienic-je-na-pozytywne.-Praktyczne-wskazowki./894

Kod rabatowy- 1118111
 
 
 
Kontakt
MariaBucardi
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
217+79=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl