Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Czytanie ze zrozumieniem klasa 2 szkoły podstawowej

dodano: 2018.08.07 ważne do: 2018.11.05 wyświetleń: 44
Szczegóły ogłoszenia:
Nauka czytania to niesamowicie trudne zadanie. Dzieci wielokrotnie nie chcą do nauki. Czasem, gdy pedagodzy nie wesprą dziecka to będzie zmagało się z problemem do końca życia. Konieczne są stosowne do wieku pomoce dydaktyczne. Proponujemy pomoc dla uczniów klasy 2 szkoły podstawowej. Jest to zeszyt ćwiczeń zatytułowany „Czytanie ze zrozumieniem”. Jest to zbiór 24 teksty specjalnie ułożone z myślą o zdobywaniu umiejętności czytelniczych. Dołączone zadania i ćwiczenia sprawdzające stopień przyswojenia czytanego tekstu. Gorąco polecamy! W naszym sklepie znajdziecie tą pozycję w korzystnej cenie. Obiecujemy ekspresową wysyłkę. 
Kontakt
Juniora sp. z o.o.
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl