Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Sprzedam krem na cellulit

dodano: 2018.07.20 ważne do: 2018.10.18 wyświetleń: 63
40 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Cześć wszystkim, jestem Ania i odsprzedam kosmetyk na skórkę pomarańczową Vialise. Sprezentowała mi go na wieczorze panieńskim koleżanka jako żart - mam 21 lat i nie mam żadnych problemów z cellulitem. Przeczytałam o tym kosmetyku i zobaczyłam, że jest bardzo chwalony i skuteczny, więc z jakiego powodu ma się zmarnować u mnie. Wydam do kogoś kto będzie używał za w zasadzie bezcen - chcę jedynie 40 zł :D Serum ma bardzo dobry skład, więc jest wart pewnie znacznie więcej.

Jeśli ktoś chce to może też przeczytać więcej na stronie kremu.

Odpowiem tylko na pierwszy mail, posiadam tylko jedno opakowanie więc kto pierwszy ten lepszy.
Kontakt
Ania K
Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl