Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Raspberry pi (Nowy)

dodano: 2018.07.08 ważne do: 2018.10.06 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
Raspberry pi to minikomputer, który podbija świat. Pozwala na naukę programowania i elektroniki, a także przydaje się do zastosowań komercyjnych. Sklep internetowy Botland posiada najnowsze moduły i akcesoria z tej serii. Chcemy być hurtownią elektroniczną dla każdego - amatora i profesjonalisty. Skorzystaj ze specjalnej oferty na Raspberry pi, dołącz do zadowolonych klientów i stałych bywalców strony internetowej. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.
Kontakt
Botland
Botland, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl