Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

komputer i3 8100 (Nowy)

dodano: 2018.06.13 ważne do: 2018.09.11 wyświetleń: 62
Szczegóły ogłoszenia:
Komputer i3 8100 to zestaw wręcz stworzony na potrzeby prawdziwych graczy oczekujących topowej jakości, a przede wszystkim wydajności. Jego serce stanowi procesor Intel generacji wpisującej się w technologię Coffee Lake. Nie dziwne więc, że w porównanie do swoich wcześniejszych wersji osiąga on zdecydowanie lepsze wyniki. Komputer i3 8100 to jednak także wydajna karta graficzna wykorzystująca moduł GeForce GTX 1050 Ti. Łączy on w sobie przystępną cenę, niski pobór prądu i przyzwoite osiągi. Z jej pomocą na pewno nie będzie wielkim problemem, aby osiągnąć zadowalającą liczbę generowanych klatek na sekundę. Liczbę, która zapewni wrażenie pełnej płynności, a tym samym zwiększy przyjemność płynącą z gry.
Kontakt
Trysja
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl