Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Świece zapachowe

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2021.04.21 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Padowski Artisan Candles to autorska marka produkująca świece zapachowe ręcznie odlewane w regionalnej manufakturze z wosku palmowego z upraw certyfikowanych. Wyróżnia je troska o najmniejszy szczegół w pełnym procesie produkcyjnym, a szczególnie dokładny dobór komponentów zapewnia autentyczność i oryginalność aromatów. W ofercie sklepu internetowego padowski.pl występują wyjątkowe świece, które wyróżniają się prostą lecz jakże estetyczną i szczególnie, elegancką formą. Znaleźć tu można piękne, dekoracyjne zapachowe świece ozdobne z kolekcji Mieszczki. Każda z nich dysponuje szczególną indywidualną oprawę w formie nieszablonowej ceramiki, którą tworzy w swojej pracowni Magda Konior absolwentka Akademi Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie. Postacie porcelanowych opraw świec dekoracyjnych z tej kolekcji nigdy się nie powtarzają. Kapelusze są różnej wielkości z zadartymi lub zakrzywionymi nosami posiadającymi czasami nawet złote piegi. W ofercie znajduje się ponadto wytworna i szykowna kolekcja ręcznie wytwarzanych naturalnych świec zapachowych LOVE IS LOVE, które oprócz niepowtarzalnego aromatu mogą stanowić diametralnie rzadki element dekoracji wnętrz. Świece te wkładane w ekologiczne pudełko zaprojektowane specjalnie dla tej kolekcji przez krakowskich grafików stanowić mogą fantastyczny pomysł na podarunek.
Miejscem, które z pewnością trzeba odwiedzić jest sklep internetowy ze świecami zapachowymi Padowski Artisan Candles, gdzie ceni się oprócz formy również trwałość i jakość prezentowanych wyrobów.
Kontakt
Karolina
ul. Borek 224, 32-765 Rzezawa, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
34+69=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl