Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Płyty bakelitowe

dodano: 2020.11.14 ważne do: 2021.02.12 wyświetleń: 51
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz firma Voltrog sprzedaje wiele produktów, a między innymi także płyty bakelitowe. Są one stosowane w przemyśle elektrotechnicznym. Są one mocne, trwałe, obrabiane mechanicznie. Jest to materiał elektroizolacyjny, są nierozpuszczalne, mają wysoką odporność chemiczną. Bakelit to bardzo dobry materiał w efektownym ciemnobrązowym kolorze. Są odporne elektrycznie, stosowane w przemyśle elektroenergetycznym jako materiał elektroizolacyjny. 
Dobry bakelit dla każdego
Bakelit jest trwały, odporny na wysoką temperaturę, ma stabilną formę, jest odporny na chemikalia, odporny na prąd, może być stosowany w oleju. Bardzo łatwo go obrabiać mechanicznie. Płyty bakelitowe są bardzo solidnym i trwałym materiałem. Warto go kupić oraz stosować regularnie. Wysoka jakość jest bardzo ważna, znacząca, a nasza firma o taką jakość bardzo dba. Takie płyty mają 2 mm grubości, nie są grube, ale mają bardzo wysoką trwałość. Klienci doceniają jakość, są zainteresowani kupnem produktów na lata. Zapewniamy taką jakość, dbamy o to, by każda osoba chciała nosić doskonałej klasy płyty. Stosowanie ich w celach profesjonalnych jest na pewno bardzo doskonałe i wyjątkowe. Ceny płyt są umiarkowane, obowiązuje na nie gwarancja. 
 
Kontakt
Voltrog
ul. Przelotowa 7, 43-190 Mikołów, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
109+54=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl