Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Gablota modelarska

dodano: 2018.08.07 ważne do: 2018.11.05 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:
W sklepie internetowym Modelmotor zakupić możecie wiele rodzajów modeli. Posiadając jednak pewną kolekcję dobrze jest jednak również zadbać o jej odpowiednio ekspozycję - jednym ze sposobów na to jest gablota modelarska. Produkt oferowany Wam przez Modelmotor to połączenie przejrzystego topu wykonanego z tworzywa sztucznego oraz podstawy w kolorze czarnym, posiadającej własną teksturę antypoślizgową. W razie potrzeby możliwe jest ustawianie jednej na drugiej - gablota modelarska została wyprofilowana w sposób zapewniający stabilne umiejscowienie kolejnych segmentów. Jej masa to 400g, natomiast wymiary to odpowiednio 247mm długości, 107mm szerokości, a także 93mm wysokości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną w sklepie!
Kontakt
Modelmotor
60-239 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl