Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Fifa 18

dodano: 2018.06.12 ważne do: 2018.09.10 wyświetleń: 106
Szczegóły ogłoszenia:
Fifa 18 otwiera przed Tobą możliwość przeżywania pasjonujących rozgrywek sportowych bez konieczności opuszczania zacisza swojego własnego domu. Przejmij kontrolę nad swoimi ulubionymi zawodnikami znanymi z dużych ekranów Nie da się ukryć, że dla każdego fana piłki kopanej jest to prawdziwa gratka. W zależności od własnych preferencji możliwe jest nawet rozegranie ulubionych ligi wybranymi przez siebie drużynami, składami. Fifa 18 oczaruje Cię poziomem jakości wykonania oprawy audiowizualnej a także złożoności rozgrywki umożliwiającej wykonywanie skomplikowanych taktyk i zagrań. Każdy z zawodników, nad którymi masz możliwość przejąć kontrolę został upodobniony do swojej rzeczywistej wersji. Dzięki temu naprawdę wejdziesz do gry jako najważniejszy członek zespołu.
Kontakt
ZakupyIT
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl