Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Profesjonalna i tania regeneracja turbosprężarek Mielec woj. podkarpackie (Używany)

dodano: 2020.03.18 ważne do: 2021.07.13 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Regeneracja turbosprężarek Mielec

Firma Magdalena Czachor-Radka to doskonale znana firma. Nasza firma motoryzacyjna znana jest z jakości i precyzji. Dostarczamy klientom turbosprężarki, które cechuje wysoka jakość! Jeżeli Państwa turbosprężarka odmówiła posłuszeństwa, z pewnością nasi specjaliści przy pomocy sprzętu, który posiadamy oraz wiedzy zdiagnozują problem, wyeliminują a docelowo zregenerują turbo. Naprawa turbosprężarek w naszej firmie to gwarancja, dlatego, że stosujemy sprawdzone i markowe podzespoły mamy pewność, że turbo będzie Państwu długo służyło.

Turbosprężarki ze zmienną geometrią i regeneracja turbin ze sterownikiem

Zapraszamy Państwa także do regeneracji bardziej zaawansowanych technologicznie turbin. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz kwalifikacje, które pozwalają nam oferować i naprawiać turbosprężarki ze zmienną geometrią. Także w naszych usługach możliwa regeneracja turbin z modułami elektronicznymi.

Szczegółowy opis usług oraz stosowane technologie na naszej stronie https://www.turbosprezarki.mielec.pl a także wiele innych ciekawych informacji dotyczących turbosprężarek, użytkowania itp.
Kontakt
MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki
ul. Polna 3b, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
217+79=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl