Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Kurs Animatora Warszawa - 7.10.2017

dodano: 2017.08.30 ważne do: 2020.08.30 wyświetleń: 705
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademhttp://akademiaanimatora.pl/warszawa/ię Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

      Na Kursie Animatora Warszawa nie ma miejsca na rutynę. Praktyczną wiedzę, którą uzyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa zyskasz certyfikat w dwóch językach, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.
       Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy! Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda "nadwiślański świt".

Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów - Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź profesję, która ma przyszłość!


KURS ANIMATORA WARSZAWA


Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

     Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, zrobisz ciekawe balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz kreatywne i skuteczne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!
     Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów - niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie! Rozwijaj się pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i energią podzielą się swoimi kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem w animacji.


KURS ANIMATORA WARSZAWA


Akademia Animatora to wyjątkowy projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i pozytywną energią. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

      Akademia Animatora tworzy eventy dla zaufanych marek, organizuje Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 07.10.2017. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zdobądź dwujęzyczny certyfikat i już teraz zacznij pracę w rozwojowym profesji!


KURS ANIMATORA WARSZAWA


Profesjonalny Kurs Animatora - Animator Zabaw dla Dzieci w Warszawie to doskonała inwestycja we własny rozwój i w Twoją karierę!

Dokonaj rezerwacji teraz!

Ucz się od Praktyków branży! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie czekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora organizowanym przez Akademię Animatora - Kurs Animatora Warszawa 07.10.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)
 
Kontakt
AkademiaAnimatora.PL
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl